Przejdź do głównej treści
Odbierz 10% rabatu na całe zakupy. Kodważny do 31.08.2026
Brak opinii

Nakładka blokująca niebieskie światło na okulary - CoralGuard

Nakładka na oprawki Biohac

Na oprawki

Uniwersalna nakładka z klamrą na okulary korekcyjne lub zerówki. Wariant CoralGuard ma pomarańczowe szkła na wieczór i noc — najlepszy zbalansowany wybór przed snem dla większości osób.

Dostępny w magazynie
Masz pytania? Zapytaj o produkt
159,00 zł

Dostawa

Ten produkt wystarczy do darmowej dostawy
Przewidywana dostawa:
Zamów do 09:00
Darmowa dostawa od 99 zł159,00 zł > 99 zł
Jak działa zwrot? Sprawdź prostą instrukcję

Opis produktu

Nakładka blokująca niebieskie światło na okulary CoralGuard

CoralGuard to pomarańczowy wariant nakładki z klamrą na okulary korekcyjne lub zerówki. To najlepszy zbalansowany wybór na wieczór i noc dla większości osób.

W praktyce: wybierz CoralGuard do oglądania TV, pracy przy laptopie, korzystania z telefonu, czytania i spokojnego wyciszenia przed snem.

Co dają szkła CoralGuard?

  • mocno ograniczają światło niebieskie wieczorem,
  • pomagają zmniejszyć ekspozycję na światło z ekranów i LED przed snem,
  • mniej zmieniają kolory niż czerwone szkła RedGuard,
  • są praktyczne do codziennego wieczornego używania,
  • możesz je łatwo założyć na swoje okulary korekcyjne.

CoralGuard jest dobrym wyborem, jeśli chcesz mocnej ochrony wieczorem, ale nadal zależy Ci na wygodnym widzeniu i mniejszej zmianie kolorów niż w RedGuard.

Dla kogo są nakładki CoralGuard?

Dla osób, które wieczorem korzystają z ekranów lub jasnego światła i chcą przygotować organizm do snu bez zakładania bardzo ciemnych, czerwonych szkieł.

Jeśli potrzebujesz wariantu do pracy w dzień, wybierz DayGuard. Jeśli chcesz najmocniejszą ochronę przed snem, wybierz RedGuard.

Wymiary oprawek Biohac z klamrą

Poniższe wymiary dotyczą uniwersalnych nakładek z klamrą na okulary korekcyjne.

Diagram wymiarów oprawek Biohac z oznaczeniami A, B, C, X, Y i D
Tabela rozmiarów dla oprawek Biohac z klamrą
WymiarDługość
A - Szerokość nakładek13,2 cm
B - Dystans między szkłami1,5 cm
C - Wysokość nakładek4,6 cm
X - Szerokość szkła (w najszerszym punkcie)6,0 cm
Y - Wysokość szkła (w najszerszym punkcie)4,1 cm
D - Długość nakładekNie dotyczy / dowolna
Karta produktu

Szczegółowe dane

ID produktu (SKU)
bio-clasp-c62-crgrd

Opinie

4,94
53 opinii w Google
Zobacz w Google

Opinie w tej zakładce dotyczą sklepu i okularów Biohac (profil Google) - nie tego konkretnego produktu.

Daw Dro Google

Klient wystawił samą ocenę.

M. C Google

Opaska na oczy jest cudowna! Doskonale blokuje światło, jest miła w dotyku i rzeczywiście oddycha. Zatyczki do uszu - rewelacja! Świetnie blokują hałas, nie wypadają, są miękkie, nie powodują bólu uszu. Ogólnie marka Biohac to porządne produkty, z bardzo ładnym logo :) Dużo też informacji, niezmiernie pomocnych można znaleźć na blogu Biohac, warto tam zajrzeć.

Rozaneta Soczek Google

Zakupiłam zestaw dwóch świec i jestem zachwycona!!!Pięknie pachną,piękne wykonanie i co mogę jeszcze dodać ,mogę tylko serdecznie polecić,a ja w końcu znalazłam kogoś kto sprzedaje cudowne i naprawdę sojowe świece.Dziękuje:)

Ola Aleksandra Google

Okulary mega wygodne, stosunek jakości do ceny rewelacja 🌷…

Izabela Hanus Google

Jestem bardzo zadowolona już po pierwszym dniu. Oprócz wizualnych atrybutów, lepiej się wysypiam, budzę się wyspana, mam więcej energii w ciągu dnia i w końcu nie jestem zmęczona 8h siedzenia przed komputerem. Na dzień noszę DayGuard z transparentnymi oprawkami, a na wieczór CoralGuard model cat Eye.

Zdjęcie z opinii - Izabela HanusZdjęcie z opinii - Izabela Hanus

Anna Madeja Google

Świece są piękne. Trzask palącej się świecy tworzy niesamowitą atmosferę, relaks. Piękne opakowanie. Polecam.