
Nakładki Biohac Universal V2 - SunGuard Polarised
Nakładka na oprawki Biohac
Uniwersalne nakładki na Twoje okulary korekcyjne.
Na słońce – polaryzacja bez blokady dobrego światła, komfort i ochrona oczu w plenerze.
Dostawa
Opis produktu
Nakładki Biohac Universal V2 SunGuard Polarised zostały stworzone z myślą o ochronie oczu w słoneczne dni.
Dzięki filtrowi polaryzacyjnemu redukują odblaski i poprawiają kontrast, co sprawia, że obraz jest wyraźniejszy i bardziej naturalny.
Jednocześnie nie blokują korzystnego światła słonecznego (550 nm+), które wspiera energię i synchronizuje rytm dobowy.
To idealny wybór na spacery, wakacje czy prowadzenie auta w słoneczne dni.
✅ Redukują odblaski i poprawiają przejrzystość obrazu ✅ Chronią przed nadmiarem światła słonecznego ✅ Nie zaburzają rytmu dobowego ✅ Must-have w podróży i na lato
Przed wyborem modelu warto sprawdzić też: Przeczytaj poradniki na blogu, Sprawdź sekcję Nauka, Porównaj wszystkie modele okularóworazDobierz okulary do swojego trybu dnia.
Zamów w zestawie
Szczegółowe dane
- ID produktu (SKU)
- BHC-RED-73XZ1P-1
Opinie
Opinie klientów
0 opinia
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią o tym produkcie
Opinie od klientów - publikujemy recenzje od osób ze zweryfikowanym zakupem
Oceń produkt
Podziel się swoją opinią o Nakładki Biohac Universal V2 - SunGuard Polarised
Minimum 10 znaków. Opcjonalnie, ale pomaga innym w wyborze.
Chcesz dodać zdjęcia lub wideo? Zapraszamy do publikacji na Google Reviews lub @biohac_pl
Twój email nie będzie publikowany. Używamy go tylko do weryfikacji opinii i wysyłki nagród. Przesyłając opinię, akceptujesz naszą politykę prywatności.